.

.

За Бонбони Силиконски Торта Печење Топер Чоколадо Калапи Пусти Силиконски Калапи Торта Мувла

За Бонбони Силиконски Торта Печење Топер Чоколадо Калапи Пусти Силиконски Калапи Торта Мувла

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Силиконски Калапи За Бонбони Од Чоколадо Силиконски Калапи за Печење За Торта, Пусти Топер, Тврди И Меки Бонбони, Гуми За Џвакање, Џело, Кето Масни Бомби Карактеристики на професионален фондан во Класичен стил калапите се изработени од силикон за храна, врвен квалитет издржлив, флексибилен силикон, без необичен мирис, мек, лесен за расклопување, без избледување и лесен за чистење, издржлив за долготрајна употреба.Може Да се користи Во Микробранова Печка, Рерна, Фрижидер, Замрзнувач И Безбедна Машина за Миење Садови. Температура од -40 до +446 Степени Целзиусови (-40 до +230 Степени Целзиусови).Можете да го користите како алатка за украсување торта, калапи за џело, калапи за тврди бонбони, калапи за мраз, калапи за крем сирење или за која било друга намена за која можеби ќе ви треба.Различни форми го задоволуваат вашето барање за правење разни цветни бонбони, желе, гума за џвакање, сапун, чоколадо, замрзнување на залак од јогурт, коцка мраз, декорација на торта, бомба за капење.Опис на производот-Изработен од висококвалитетен издржлив, флексибилен силикон, без необичен мирис, мек, лесен за расклопување, избледен и лесен за чистење, издржлив за долготрајна употреба.- Температура од -40 до +446 степени Целзиусови (-40 до +230 Степени Целзиусови).Силиконската тава за печење за храна е целосно машина за миење садови сафесо чистењето е секогаш брзо, едноставно.- Овие силиконски калапи се фантастични за правење : чоколади, боички, свеќи, тврди бонбони, фондан, Желе-о,замрзнати јадења од јогурт, коцки мраз со овошен сок,украси за колачи, забави за родендени и тушеви за бебиња и многу повеќе.- Само уживајте во повеќе симпатична бонбони и чоколадо одлуки искуство!Вклучен пакет : 5 х мувла овие ќе добијат голема употреба!Ви благодариме за купувањето.Имајте среќен ден. Совршена големина, додавајќи жива боја за вашето домаќинство, погодна за куќа, украс за забави. Новиот дизајн на темата За Велигден Го прави совршен како Велигден, свадби, украси за забави, а исто така одличен за декор во домот и канцеларијата итн. Практични и деликатни. Изберете една и направете ја вашата велигденска забава полна со новина и жива празнична атмосфера. Тоа е добар подарок за пријателите и роднините. Донесете силна празнична атмосфера За Велигден за вашето семејство, совршена за украсување На Велигденскиот ден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата