.

.

Terra & Skyенски женски плус големина вафли мета

Terra & Skyенски женски плус големина вафли мета

DEN 447.20

Количината на стоката
Това е достапна

Супер мека плус вафли со големина од тера и небо е потребата сега основна за вашата секојдневна гардероба. Удобна плетена ткаенина од вафли и опуштено вклопување направете ја оваа маица вашата нова врвна одење за обични денови надвор. Стил со пријатни хеланки и омилен пар фармерки и патики за да го завршите изгледот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вафли плетена ткаенина. Плус големина маица со вафли за жени од Тера и небо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата