.

.

Црна Планина Производи Професионална Одделение Стабилност Топката Црна

Црна Планина Производи Професионална Одделение Стабилност Топката Црна

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Професионална Стабилност На Одделение Топка-Про Серија 1000 фунти Анти-рафал 2000lbs Статички Капацитет На Тежина Црна Професионална оценка баланс на вежбање Топка-Про Серија. 1000 фунти Анти-Рафал Номинална. 2000 фунти Статичка Тежина Номинална. Вклучува топката пумпа и стартер брошура. Б. М. П топки за вежбање доаѓаат со гаранција за производство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата