.

.

Баја Дизајни 49-7001-Бк-Фарови Локација Монтирани Ескадрила Про 3 40w Квадратни Возење Комбо ЗРАК ПРЕДВОДЕНА Светлина Комплет Со Црна Глава Школка

Баја Дизајни 49-7001-Бк-Фарови Локација Монтирани Ескадрила Про 3 40w Квадратни Возење Комбо ЗРАК ПРЕДВОДЕНА Светлина Комплет

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Универзална Локација На Фаровите Монтирана Ескадрила pro ® 3 " 40w Квадратно Возење/КОМПЛЕТ ЗА Светло ЗА КОМБО Зрак СО Школка за Глава (49-7001-BK) од Баја Дизајни. 1 Парче, 4-ПРЕДВОДЕНА. Црно домување, бело светло. 9-36В. 2.9 А. Лумени : 4900. 5000К. алуминиум од Типот На Авиони со тврда анодизација со мил спецификација, со тврдо обложена поликарбонатна леќа. Осветлете ги најтемните теренски патеки со премиум ЕСКАДРИЛА ПРО ЛЕД светла! Иако се компактни по големина, тие буквално ќе ве заслепат со осветленост! Со секое светло што испорачува 4.900 Лумени на 40 Вати, овие светла сигурно навистина ќе ја уништат ноќта, давајќи ви јасен поглед на она што претстои. Тие доаѓаат опремени со елегантен црн сјај алуминиумско куќиште и Висококвалитетни Лер за да ја надминат конкуренцијата и во изгледот и во перформансите. Специјално дизајниран за оние возачи кои бараат повеќе од само вашиот просечен фар. Баја Дизајни 49-7001-Бк-Фарови Локација Монтирани Ескадрила Про 3 " 40w Квадратни Возење/Комбо ЗРАК ПРЕДВОДЕНА Светлина Комплет Со Црна Глава Школка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата