.

.

Лариса Вероника Портокалов Крем Сода Средно Печено Безкофеинско Кафе

Лариса Вероника Портокалов Крем Сода Средно Печено Безкофеинско Кафе

DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

Портокалова Крем Сода Средно Печено Кафе Без Кафе Од Портокал Крем Сода средно печено Кафе Без Кафе е прекрасно целосно природно печено кафе без Кофеин Со Кора Од Портокал, Парчиња Манго и Цвет Од Хибискус во кое можете да уживате повторно и повторно! Навистина ќе уживате во специјалниот избалансиран Крем Од Портокал Сода кафе арома и вкус без кофеин!Состојки : Средно Печено Без Кофеин (цели зрна кафе), Кора Од Портокал, Парчиња Манго, Цвет Од Хибискус и Природен Вкус На Сода Од Крем Од Портокал.Лариса Вероника е ексклузивна линија на природни производи со врвен квалитет кои користат само најчисти и најдобри состојки од целиот свет. Лариса Вероника е обележана со највисоките можни стандарди за чистота, стабилност и свежина. Сите наши производи се подготвени со највисоки елементи за контрола на квалитетот, од суровини низ целиот производствен процес, до моментот кога шишињата или кесите се запечатени за свежина и се испраќаат до вас. Нашите највисоки можни стандарди се сертифицирани од независни лаборатории и поддржани од нашата лична гаранција.Лариса Вероника се стреми да ги направи сите производи достапни и ние постојано го истражуваме пазарот за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини да ви служиме вам и на оние што ги сакате. Лариса Вероника стана доверливо име за домаќинството за многу семејства.Лариса Вероника е спакувана во контејнери за рециклирање, отпорни на храна, кои можат да се рециклираат.Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер на сите зачини, закуски, храна и состојки На Лариса Вероника во Соединетите држави, Канада и ширум светот. Чувајте во херметички темен сад на сува и ладна локација. Производ На Сад.. Спакувани во Соединетите држави во сертифициран објект c GMP (тековна Добра Производствена Практика). Нема полнила. Производител : Лариса Вероника. Големина : 8 мл. Луксузна Крем База во удобен крем тегла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата