.

.

Софија Активна од Sofia Vergara Women's Studio Longline Sports Sports Bra, средно влијание

Софија Активна од Sofia Vergara Women's Studio Longline Sports Sports Bra, средно влијание

DEN 217.12

Количината на стоката
Това е достапна

Од вежбање до викенд, Sofia Vergara Studio Longline Sports Bra е на врвот на нашата листа за мода и функција. Средно влијание и својствата на влага ве одржуваат удобно да се движите во текот на денот. Дизајнот на шик со отворен грб додава неочекуван предност на вашиот нов омилен спортски градник. Достапно во живописни, привлечни печатени или класични цврсти бои, овој спортски градник е совршен завршен допир на нашите шорцеви за велосипеди со високи половини со високи половини или хеланки со високи половини (продадени одделно). Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Del Entrenamiento al Fin de Semana, El Sujetador Deportivo de banda larga Studio de Sofia vergara encabeza nuestra lista de moda y funcionalidad. SU SOPREE MEDIANO y Propiedades absorbentes te mantienen en movimiento durante el día cómodamente. ООН ЕЛЕГАНТЕ ДЕСЕЗО ДЕ ЕСПАЛДА АБИЕРТА ЛЕ А АЈЕСЕРДО ТОКЕ ДЕ АТРЕВИМИНТО А ТУ НУЕВО СУЈЕТАДОР ДЕПОРПИВО ПОСТАВУВАЕ. Дискониран en un vibrante y lllamativo estampado o en colores sólidos clásicos, este sujetador deportivo comperamente con nuestras mallas de ciclista Studio de tiro alto o con nuestros легингс ларгос студио де тиро алто (se venden por sawnado). De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon, 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". Вид на чаши : Вградени обликувани чаши/копи за инкорпоради на Moadeadas. Покриеност : Комплетна/Коберттура Комплетна. Ниво на поддршка : Средно/Сопорт Медио. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ремени : Резервоар за резервоари со двојни, ленти за крцкање на задниот дел/тиратес ректос кон ентекрузадо doble en la parte podeirior. Карактеристики : Еластична дно; Ткаенина за перформанси на влага; Дизајн на отворен грб; без ознака; сите печатени или цврсти бои/банда база Елстица; Тела Абсорбент де Алто Рендимиенто; Дисечо де Еспалда Абиерта; СИН Етикета; estpamdado комплетно o Colores sólidos. Sportsенски градски градник со средно влијание од Софија Вергара Активна. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата