.

.

Авамо дами Тенкови Врвови Маици Без Ракави Шупливи В Елек За Вратот Жени Боемски Ками Празнична Блуза Виолетова 2XL

Авамо дами Тенкови Врвови Маици Без Ракави Шупливи В Елек За Вратот Жени Боемски Ками Празнична Блуза Виолетова 2XL

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Ракави Кошула, Цветни Печати Без Ракави Блуза, Повик V Вратот Резервоарот Tops Pattern Тип : Цветни Print Color : Сива, Црвена, Портокалова, Виолетова, Жолта (Опционално)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерска Памучна Должина : Должина На Колковите : в Должина На вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој врат на резервоарот за вратот на екипажот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со цветно тело за печатење за див допир.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-65% памук 35% полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Дизајн : Летните Врвови За Жени Се Карактеризираат Со Секси Дизајн На Деколте На Вратот V, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата