.

.

Сали Хансен Комплетен Салон Маникир Нокти Боја, Ме Скокотка Розова

Сали Хансен Комплетен Салон Маникир Нокти Боја, Ме Скокотка Розова

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

7 придобивки во 1 шише, плус беспрекорна завршна четка за лесна примена и резултати со квалитет на салонот! Одликувајќи се со основен слој, третман за раст, врвен слој во боја на нокти инспириран од пистата, завршна обработка со гел-сјај, отпорност на чипови и зајакнувач со кератински комплекс до 64% посилни нокти, оваа формула се-во-едно обезбедува до 10 дена абење отпорно на чипови. Тоа е се што ви треба за да постигнете професионален изглед на ноктите дома! 7-придобивки во 1 шише! Се-во-едно форумла обезбедува резултати отпорни На чипови формула карактеристики зајакнувач на нокти со кератински комплекс до 64% посилни нокти 7-придобивки во 1 шише!. Се-во-едно форумла обезбедува резултати отпорни на чипови. Формулата содржи зајакнувач на нокти со кератински комплекс до 64% посилни нокти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата