.

.

Про-трол ECHIP комплет голем 1pk

Про-трол ECHIP комплет голем 1pk

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетите за ECHIP му овозможуваат на ECHIP да биде прикачен на кој било мамка или привлечност. Хардверот е вклучен за монтирање на водачи, жици, куки, лажици, свирки или рамни површини. Малите 1/2 "Ecips се за мали мами и големите 3/4" Ecips се за големи мами. Секој комплет има целосни упатства. Про-трол ECHIP комплет Голем 1pk : Комплетите за ECHIP дозволуваат ECHIP да биде прикачен на кој било мамка или привлечност. Хардверот е вклучен за монтирање на водачи, жици, куки, лажици, свирки или рамни површини. Малите 1/2 "Ecips се за мали мами и големите 3/4" ECHIP се за големи мами. Секој комплет има целосни упатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата