.

.

Железо Виси Уметност За Дома Спална Соба Врата Кујна Фарма

Железо Виси Уметност За Дома Спална Соба Врата Кујна Фарма

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Изработен од висококвалитетен железен материјал, издржлив.Исклучителна изработка, совршена декорација за вашиот home.No треба да вежбате дупки во ѕидот, само виси на ѕидот, масата, вратата на огништето или дрвото.Мултифункционален.Погоден за внатрешна декорација на домот, колиби, кампови,фарма,дворови,кафуле,кујна,ресторан итн.Совршени Подароци. годишен роденден подароци за домаќинство за пријатели, семејство, деца, возрасни.Спецификација : Материјал : Пеглање () : Прибл.26х28см/10, 24х11, 02инчпакетот Вклучува : 1 Парче Ѕид Уметност Декор : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-3мм разлики поради рачно мерење. Изработен од висококвалитетен железен материјал, издржлив. Исклучителна изработка, совршена декорација за вашиот дом. Нема потреба да вежбате дупки во ѕидот, само виси на ѕидот, масата, вратата на огништето или дрвото. Мултифункционален.Погоден за внатрешна декорација на домот, колиби, кампови,фарма,дворови,кафуле,кујна,ресторан итн. Совршени Подароци. годишен роденден подароци за домаќинство за пријатели, семејство, деца, возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата