.

.

Ролингс Државниот Универзитет Флорида Семиноли Брзо Фрлање 4 Меки Фудбал

Ролингс Државниот Универзитет Флорида Семиноли Брзо Фрлање 4 Меки Фудбал

DEN 215.20

Количината на стоката
Това е достапна

Фрли околу вашиот тим дух со Rawlings® Синсинати Bearcats Брзо фрли Softie Фудбал. Одликувајќи се со тимските бои и логоа, оваа топка ќе им покаже на оние околу вас дека Мечките се вашиот тим. Овој фудбал е совршен за секоја задна врата или скара во дворот, а материјалот од полиестерски влакна овозможува и безбедна внатрешна употреба. Постигнете тачдаун во затворени простории или на отворено Со Фудбалот Rawlings® Брзо Фрлање Softie. 4 " меки фудбал исполнет со полиестер Има логоа на тимови и бои Што се Продаваат во ПДК Со Ознака за закачување Со штипки Безбедна за сите возрасти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата