.

.

Трговска марка ликовна уметност Биди таму Канвас уметност од Лиза Пауел Браун, црна мат, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Биди таму Канвас уметност од Лиза Пауел Браун, црна мат, рамка од дрво

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Биди таму“ платно уметност од Лиза Пауел Браун, Црна мат, Рамка од дрво : Уметник : Лиза Пауел Браун. Тема : Инспиративни и мотивациони. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата