.

.

Плус Големина Женска Чипка Секси Бебешка Долна Облека Ноќна Облека Наметка Ноќна Облека Облека За Спиење

Плус Големина Женска Чипка Секси Бебешка Долна Облека Ноќна Облека Наметка Ноќна Облека Облека За Спиење

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Категорија : Едноделен Главен Материјал : Најлон,Стил На Лацебра : Бралетеластичност : Шема На Истегнување : Цврст Стил : Тип На Сексстрап : Тип На Шпагетизирање : Плусваист : Природна Сезона : Четири Сезони Големина : Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5xlgarment Нега : Рачно Перење,Инструкции За Нега На Машина За Перење не Белило Сува / Спин Сува Содржина На Пакетот : 1 Х Долна Облека И 1 Х Танга (Пакет) За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина.2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината.3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи) ви Благодариме за вашето разбирање! Материјал : Најлон, Чипка. Модел : Цврст. Еластичност : Растеглива. Стил : Секси. Сезона : Четири Сезони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата