.

.

Нулум Машински Изработен Тепих Од Областа Елеонора или Тркач

Нулум Машински Изработен Тепих Од Областа Елеонора или Тркач

DEN 1130.24

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете природен и софистициран изглед во вашиот дом со оваа машина направени 100 проценти јута површина килим. Тоа е одлично платно за секој декор во просторијата, истовремено обезбедувајќи текстура и стил. Нулум Машински Изработен Тепих Или Тркач Од Областа Елеонора : машински изработен Во Индија. Направено од 100 проценти јута. Црвено. Латекс поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата