.

.

- Спорт-Бикини, Висока Деколте Мрежа, Два Сета

- Спорт-Бикини, Висока Деколте Мрежа, Два Сета

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пробајте секси напнат сет за бикини. Високиот врв на деколте има вметнување на панелот на вратот, вкрстен ремен одзади. Одлично со спарено дно во стилот на бикини со мрежеста лента што го носи целиот пат до грбот на половината. Пробајте секси напнат сет за бикини. Високиот врв на деколте има вметнување на панелот на вратот, вкрстен ремен одзади. Одлично со спарено дно во стилот на бикини со мрежеста лента што го носи целиот пат до грбот на половината. Нашите костими за капење се перат во машина, но препорачуваме миење раце бидејќи помага ткаенината и обликот на костумот да изгледаат понови, подолго. 82% Најлон, 18% спандекс изградба. Сјајна ткаенина од трико со одлично истегнување и издржливост за костими за капење. Одлично за пливање или само еден ден во вода. Високо деколте, мрежесто парче. Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата