.

.

Нурисон Страст Сончање 12' 18' Област Килим, Бохо, Апстракт, Кревет Соба, Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Лесно Чистење, Не Пролевање

Нурисон Страст Сончање 12' 18' Област Килим, Бохо, Апстракт, Кревет Соба, Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Лесно Чистење, Не

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Богата, бујна, заводлива боја ве привлекува кон кадифната убавина на Прекрасната Колекција Страст. Ако возбудувате за задоволствата од разубавувањето на вашиот дом, ќе најдете теписи од областа На Страста едноставно неодоливи. Овие фантастични цветови, зачудувачки апстракти и драматични геометриски дизајни спојуваат елементи на класични персиски мотиви со модерен сензибилитет. Ткаени од полипропиленски влакна на најсовремени моќни простории, оваа колекција на теписи со површина комбинира дебел, удобен куп со пристап за лесна нега. Напредните техники на предјадење создаваат возбудлив ефект на патина. Живејте пошарен живот Со Страст во вашиот дом! Сончев излив на боја создава движење и убавина во оваа драматична област дизајн на тепих од Колекцијата Страст. Прекрасно нијансирани и длабоко пигментирани, заситените повеќе бои изгледаат проткаени со светлина. Неговиот сјај е празник за очите и бескрајно задоволство во вашата омилена соба. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Издржлив и лесен за чистење. Идеален за употреба во вашата спална соба, дневна соба или домашна канцеларија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата