.

.

Womenенски џемпер од време и кукавица од вратот од вратот

Womenенски џемпер од време и кукавица од вратот од вратот

DEN 494.08

Количината на стоката
Това е достапна

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Деколте на кравјо. Повлечен стил. Долги ракави на Раглан. Ребрести плетени ленти и манжетни. Здраво-ло, криви полите со странични отвори. Опуштено вклопување. Четкана плетена ткаенина. 51% рајон, 29% полиестер, 20% најлон. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата