.

.

Делта 217-ПАН 58-во. Долг Алуминиум Внатрешна Камион Бо

Делта 217-ПАН 58-во. Долг Алуминиум Внатрешна Камион Бо

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Системот за двојно ротирачко заклучување Со Заклучување на менувачот работи како крцкалка за да го заклучи капакот поцврсто порамнувајќи ги вртежите на игличките на бравата од страна на страна за да се вклучи Со Системот за Заклучување На Менувачот; не се потребни прилагодувања 3-Слој Ламиниран РСЛ Крут Структурен Капак има обратна закосена облога на работ и внатрешен слој на цврста изолација од пена за да се создаде најригиден, најсилен алуминиумски капак што го имаме тестирано засилено тело со висока јачина се спротивставува на оштетувањето на товарот и го штити системот за заклучување тешките, сигурни пружини за гас со позитивно подигнување автоматски го отвораат капакот за полесен, побрз Пристап до корпата за складирање Со Целосна Должина обезбедува брз И лесен Пристап До РАЧНИТЕ АЛАТИ И Деловите Целосното Соголување На Времето создава цврста заптивка против влага и вграден простор за складирање во целосна должина за мали алати и делови сите модели достапни со дијамантска црна завршница делта Про алуминиумските внатрешни страни го користат истиот систем за заклучување на менувачот, игла за самоцентрирање На бравата, армиран капак И дизајн На каросеријата со висока јачина како кросовери. Тие се монтираат на врвот на страничните ѕидови на креветот и се идеални за складирање на подолги алатки и опрема. Внатрешните страни помагаат креветот да биде слободен за складирање на гломазни предмети. Комбинирајте внатрешна страна со кросовер за да создадете систем за складирање на обвивка. Системот за двојно ротирачко заклучување Со Заклучување На менувачот работи како крцкалка за поцврсто заклучување на капакот надолу. Самостојно порамнување на игличките на бравата од страна на страна за да се вклучат Во Системот за Заклучување На Брзината; не се потребни прилагодувања. 3-Слој Ламиниран РСЛ Крут Структурен Капак има обратна закосена облога на работ и внатрешен слој на цврста изолација од пена за да се создаде најригиден, најсилен алуминиумски капак што сме го тестирале. Засилено тело со висока јачина се спротивставува на оштетувањето на товарот и го штити системот за заклучување. Тешките, сигурни пружини за Гас Со Позитивно Подигнување автоматски го отвораат капакот за полесен, побрз пристап. Корпата за складирање со целосна должина обезбедува брз и лесен пристап до рачни алатки и делови. Целосното соголување на времето создава цврста заптивка против влага и прашина. Вграден простор за складирање со целосна должина за мали алатки и делови. Сите модели достапни со дијамантска црна завршница. Вклучува 58-1/2 во. Долга Алуминиумска Внатрешна Кутија За Камиони (Светла) - ПАН1442000. Комплет за монтирање со / Потпорни Нозе и Хардвер. Спецификации Должина : 58.5 во. Тежина на испорака : 36,86 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата