.

.

Графички мета за машка и голема машка машка машка и големини S-4XL

Графички мета за машка и голема машка машка машка и големини S-4XL

DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво на вашиот нов омилен мета! Оваа класична фит-те е совршено парче за абење во сите сезони. Се одликува со модерни детали, како што се класична лента за сиви врат, графичка песна и везена лепенка Eagle R. Содржина на ткаенина : 60% памук/ 40% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Нега на ткаенина : Машинско миење ладно - само белило од хлор кога е потребно - суво суво на ниско ниво. Памук од средна тежина. Премиум ребрести јака. Класично вклопување. Расел Атлетиќ Крос Кантри Графички. Везено лого на орел Р. Лесна грижа. Целата временска ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата