.

.

Подобри домови и градини од средниот век цврсто дрво со акцент стол со тапациран седиште, сиво

Подобри домови и градини од средниот век цврсто дрво со акцент стол со тапациран седиште, сиво

DEN 9119.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на елеганција и удобност во секоја просторија со стилски подобри домови и градини со акцент стол од средниот век. Класичен стил и цврста градба на рамки од дрво во комбинација со вашиот избор на сина или сива ленена тапацир создава зачудувачки центар, како и удобно парче дополнително седење. Седнете на одличен разговор со гостите, или едноставно повлечете го столот назад во позиција за ладење за совршено место за да се навикнете со добра книга или едноставно да уживате во омилената чаша чај. Разговарајте за разноврсно парче зачудувачки мебел! Подоброто домови и градини со акцент на акцент од средниот век може да поддржи до 200 фунти во максимална тежина, да се вклопи во беспрекорно со повеќето традиционални и модерни комплети за дневна соба, или уште подобро, да го спари со соодветниот футон за вистински оригинален простор за седење. Подобри домови и градини СОДРИНА ВЕКТ ВЕСНИК ВИДОВНИ АКЦЕНТ СО АКЦЕНТ СО ГОЛЕМИРАНА СЕДИ, МОДЕЛЕН ДИЗАЈН ДИЗАЈН СИТЕ КОЈ. Идеално за возрасни кои бараат рафинирано седење на дневна соба или стол за внатрешни работи. Постелни тапацир со издржлива рамка за дрво што нуди оптимална поддршка. Назад се повлекува во удобна позиција за лежење совршена за читање. Лесно собрание. 1-годишна ограничена гаранција. Достапно во сина и сива постелнина . Димензии на производот : 29 "L x 34" W x 32 "H. Carton Dimensions : 45" L x 25 "W x 14.5" H. Ограничување на тежината : 200 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата