.

.

дипломирање партија украси, Таа Верува Дека Таа Би Можела, Па Таа Не За Девојки Дипломирање Украси, Честитки Град Партија Декор-злато црно

дипломирање партија украси, Таа Верува Дека Таа Би Можела, Па Таа Не За Девојки Дипломирање Украси, Честитки Град Партија Декор-злато

DEN 251.04

Количината на стоката
Това е достапна

За оваа ставка. 2022 Дипломски Украси : Совршена класа од 2022 украси за средно училиште, колеџ, медицинска сестра, лекар. Прекрасни украси за вашата дипломска забава 2022 година, кои ќе додадат сјај на украсите на забавата за дипломирање и ќе ви донесат радост. Пакетот вклучува : 2 таа веруваше дека може така и направи банер, совршена тема за дипломирање забави украси за вас, подобрување на радосната атмосфера за вашето дипломирање. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-многу е едноставен и само ставете лента низ дупката на врвот на секој картон, малку САМ. Може да се користи како одличен реквизит за позадина или фотографија за украсување на вашата забава за дипломирање во 2022 година. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА-вкупната должина на банерите за дипломирање за девојчиња е околу 6 метри (4 жици), а висината или ширината на буквите зависи од буквите. Изработен од еколошки и лесен за употреба картон и може да се закачи каде било по ваш избор во затворени простории или на отворено. Вреди да се купи : овој банер за дипломирање ќе ја импресионира прославата на дипломирањето, додавајќи сјај на забавата за дипломирање и снимајќи ги важните моменти на достигнување. Натерајте ги да се запрашаат. Нарачај сега! дипломирање партија украси 2023. Самостојни Материјали За Забава За Дипломирање За Внатрешни Украси на Отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата