.

.

Алуминиум Паралелен Проток Ц Кондензатор

Алуминиум Паралелен Проток Ц Кондензатор

DEN 1277.44

Количината на стоката
Това е достапна

CSF a/c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме кондензатор за климатизација за речиси секој автомобил на патот денес. КОНДЕНЗАТОРОТ CSF a/c е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. ЦСФ 10657 Алуминиум Паралелно Проток А/Ц кондензатор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата