.

.

Различни-Кадифе Златен Рудник-Винил

Различни-Кадифе Златен Рудник-Винил

DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прв пат на винил за овој глам преплавен саундтрак со Плацебо, Трепет За Размислување, Лу Рид, Венера во Крзно (со членови На Радиохед И Рокси Музика), Т Рекс, Пулпа и многу повеќе. Портокалова и сина винил притискање на 1500 примероци. Кадифе Златен Рудник (Музика Од Оригиналната Филмска Слика) (Винил).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата