.

.

41245CP. Сет за прстен на клипот на моторот

41245CP. Сет за прстен на клипот на моторот

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прстените на клипот на Махле се најтехнички напредните клипни прстени во индустријата. Управувано од барањата на ОЕ; Намалување на триењето и масата на прстенот додека ја минимизирате потрошувачката на моторното масло и да се обезбеди подолг животен век. Ringsвоните на клипот на Махле ја водат индустријата за најновата технологија на клипот на прстенот. Mahle 41245 CP.020 сет на моторни клипни прстени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата