.

.

Шилки за графички маички Стив Милер Бенд Менс и Биг Менс Рок Бенд, 2-пакувања, големини S-3XL, маички за мажи

Шилки за графички маички Стив Милер Бенд Менс и Биг Менс Рок Бенд, 2-пакувања, големини S-3XL, маички за мажи

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Иконскиот okerокер на Стив Милер Бенд и Пегаз само се издигнаа во овој пакет пакет со маици со бенд! Некои луѓе може да ве наречат вселенски каубој, но тогаш знаете дека сте со колега обожавател. Добијте ја оваа кошула со црна џокерска маска и бела кошула на Пегаз денес. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата