.

.

Капрезе Машки Еластични Панталони За Половината Лесни Дно Во Кинески Стил Џогер Харем Панталони Со Цветен Принт ПАНТАЛОНИ 2XL

Капрезе Машки Еластични Панталони За Половината Лесни Дно Во Кинески Стил Џогер Харем Панталони Со Цветен Принт ПАНТАЛОНИ 2XL

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Панталони Со Среден Струк, Спортски Панталони, Цветни Панталони За Печатење, Лабави Панталони За Пот Тип На Шема : Цветен Принтбој : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекслегина : Долга Сезона : Пролет, Лето, aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестерски Спандекс. Добрата количина на мек, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи спортски панталони, лабави долги панталони, цветни печатени долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, еластични половината долги панталони, дневна џебови долг харем панталони.4. Мажите печатени панталони со цвеќиња се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Еластични Половини Панталони, Секојдневни Панталони, Лабави Харем Панталони, Цветни Џогери Панталони. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Цветни Панталони За Печатење, Лабави Панталони За Плажа, Панталони Долги Панталони Со Права Нога, Еластични Панталони За Половината, Дневни Панталони, Секојдневни. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата