.

.

Абкнатура Жени Сандали Дозвола

Абкнатура Жени Сандали Дозвола

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Кликнете за да отидете во нашата продавница за повеќе производи со попуст : Хаипеиксинли Технологија Инженерските Флип-Апостолки Со Лак Поддржуваат Нови Цветни Рамни Чевли Од Кристал, Прсти Над Сандали, Обични Влечки За Плажа Летни Атлетски Сандали на Отворено на Плажа. Пол : Жени. Погодна Пригода : Одмор; Плажа. Сцени : Отворено; Затворен. Стил : Секојдневни, Едноставни Зборови : Женски Сандали Материјал : Метод На Вештачко Затворање На Кожа : Лизгање На Петицата Висок Стил : 2,5 см/0,98 "Стил На Прсти : Тркалезно Пакување : 1 Табела За Чевли Во Парови : Големина : 35 ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 Стапки Должина : 22,5 см/8,86". Големина : 36 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 САД : 5.5 Должина Нога : 23см/9.06". Големина : 37 ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 Нога Должина : 23,5 см/9,25". Големина : 38 ЕУ : 37.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6.5 Должина Нога : 24см/9.45". Големина : 39 ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7 Нога Должина : 24,5 см/9,65". Големина : 40 ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7.5 Должина Нога : 25см/9.84". Големина : 41 ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 САД : 8.5 Нога Должина : 25.5 см/10.04". Големина : 42 ЕУ : 40.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 9 Нога Должина : 26см/10.24". Големина : 43 ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 САД : 9.5 Нога Должина : 26.5 см/10.43 " Женски сандали. Женски Слајд сандали. Женски Клин Сандали. Отворено Плажа Сандали. Женски Рамни Сандали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата