.

.

Атлетски дела женски атлетизми француски тери кратки 2 пакувања

Атлетски дела женски атлетизми француски тери кратки 2 пакувања

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштете се во удобен стил со женските атлетични француски шорцеви Тери Бермуда. Тие имаат цврст дизајн за печатење што е едноставен за да одговара на други парчиња за сопствен изглед. Shortsенските атлетични шорцеви се достапни во удобен пакет со 2 пакувања. Тие исто така имаат вградени предни џебови за носење мали додатоци и затворање на вратоврска што нуди безбедно вклопување. Идеално за да легнувате околу домот или да носите вежбање, шорцевите се достапни во најразлични големини и бои, за да можете да го изберете вашиот идеален вклопување. Attemенски атлетичар Француски Тери Бермуда шорцеви, пакет со 2 пакувања : вградени предни џебови. Затворање на вратоврска. Shortsенски шорцеви во Бермуда се достапни како 2 пакувања. Достапно во црна саѓи/скапоцен камен, црна саѓи/средна сива, црна саѓи/црвена мелем и сина залив/средна сива боја. Достапно во големини S, M, L, XL, XXL и XXXL.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата