.

.

Трговска марка ликовна уметност Dulce IV Canvas Art по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Dulce IV Canvas Art по пекара во боја

DEN 242.72

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Dulce IV“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата