.

.

Багиланое Мало Бебе Девојче Божиќни Облеки Дедо Мраз Печати Блузи Со Долги Ракави + Разгорени Панталони + Лента ЗА Коса 3т 4Т Деца Паѓаат Долги Панталони

Багиланое Мало Бебе Девојче Божиќни Облеки Дедо Мраз Печати Блузи Со Долги Ракави + Разгорени Панталони + Лента ЗА Коса 3т 4Т

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Деца Дедо Мраз О-Вратот Со Долги Ракави+ Разгорени Панталони+ Лента За Коса. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Блузи со долги ракави со вратот, панталони и лента за коса со висок струк, дедо Мраз, едноставни и стилски. Погоден за патување, шопинг и други прилики. Водич Големина : . Големина(см)tttttttttt. 80 Ttops Должина : t32 t Bust : t52 пресврт : t40 Tpants Должина : t44 t Age : t9 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t34 t Bust : t54 пресврт : t42 Tpants Должина : t47, 5 t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Tops Должина : t36 t Bust : t56 пресврт : t44 Tpants Должина : t51 t Age : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t38 t Bust : t58 пресврт : t46 Tpants Должина : t54, 5 t Age : t2-3 Години. 120t Tops Должина : t40 t Bust : t60 пресврт : t48 Tpants Должина : t58 t Age : t3-4 Години. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. 80 Ttops Должина : t12, 60 t Bust : t20, 47 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t17, 32 t Age : t9 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t21, 26 пресврт : t16, 54 Tpants Должина : t18, 70 t Age : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 пресврт : t17. 32 Tpants Должина : t20. 08 таге : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 83 пресврт : t18. 11 Tpants Должина : t21. 46 t Age : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t23, 62 пресврт : t18, 90 Tpants Должина : t22, 83 t Age : t3-4 Години. Спецификации : . Материјал : Памук. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : 80/90/100/110/120. Боја : Црвена. Содржина На Пакетот : . 1* Блузи+ 1* Панталони+ 1* Лента За Глава. Забелешки : . 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вистинската висина на вашите деца и табелата со големини пред да ја купите. 2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој комплет од костум е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, што ќе направи вашите деца да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, врвови со долги ракави со вратот, панталони и лента за коса со висок струк, дедо Мраз, кои се убави и модерни. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој комплет за костуми е совршена облека за вашите деца во пролет иumn, како што се патување, шопинг и така натаму. РАЗНОВРСНА : врвовите и панталоните се одделни, врвовите може да се носат одделно со други панталони, а панталоните може да се носат и одделно со други врвови. УБАВ ПОДАРОК : постојат различни големини за да изберете, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата