.

.

Веки Персоналните Заварувач Украс Рамен Двострани Виси Печатени Орнаменти Божиќ Украс Автомобил Виси Украс Фестивал Украси Украс Ѕвезда Огледало Украс

Веки Персоналните Заварувач Украс Рамен Двострани Виси Печатени Орнаменти Божиќ Украс Автомобил Виси Украс Фестивал Украси Украс

DEN 291.52

Количината на стоката
Това е достапна

Персонализиран Украс За Заварувач Рамен Двостран Висечки Печатени Пластични Орнаменти Божиќен Украс Украс За Виси Автомобил Украси На Фестивалот Украс Огледало На Ѕвездитекој висечки сам персонализиран приврзок за заварувач е изработен од материјали, има вкупно девет видови украси за приврзоци, кои се многу популарни кај децата!. Тие можат да бидат добар избор за празнични подароци, можат да ја красат елка и на празничната атмосфера. Може да се користи и како подарок за други пријатели, итн!. Нашите производи се изработени од акрилен материјал, секој од персонализираните приврзоци за заварување е 3, 14х3, 14 инчи, и лесно се украсува и виси со јаже!. Производ вклучуваат : . 1 ПАРЧИЊА Акрилна Декорација Овој Украс За Акрилен Заварувач Е Уникатна Декорација На Наскоро Божиќ!. Виси Овој Уникатен Украс На Вашата Елка Или Испраќање На Семејства И Пријатели Како Подарок За Одмор, Тоа Ќе Биде Совршен Начин Да Се Создадат Трајни, Љубовни Спомени. Ве молиме Имајте Предвид Дека Ова Е Рамен Приврзок За Новогодишна Елка, А НЕ 3Д. Нашите Украси За Дрвја Се Печатат Преку Процес На Сублимација На Висока Топлина . Сликата Е Трајна. Секоја Декорација Е Опремена Со Јажиња, Што Го Олеснува Закачувањето. Совршените Божиќни Орнаменти Полесно Се Закачуваат На Елката, Вратите И Прозорците. Многу Е Погоден За Зимски Божиќни Тематски Забави И Украси За Новогодишна Елка Во Селска Куќа. Можете Исто Така Да Ги Користите Како Ознаки За Божиќни Подароци И Најдобри Божиќни Подароци За Вашето Семејство Или Пријатели. Може Да Се Користи И Како Приврзок За Ранец Или Приврзок За Ретровизор За Автомобил. Тие Прават Одлични Украси За Новогодишна Елка И Можат Да Се Закачат На Дрвото, На Ѕидот, На Каминот Или На Прозорецот Итн. Да Му Дадеме На Нашиот Дом Празнично Чувство!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата