.

.

Добри Зафати Фурлифтер Четка За Миленичиња Отстранувач На Влакна За Облека, Бела, Четка За Облека

Добри Зафати Фурлифтер Четка За Миленичиња Отстранувач На Влакна За Облека, Бела, Четка За Облека

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Четката за кревање крзно ја комбинира ефективноста на четката за влакненца со основна Основа за самочистење го чисти крзното од четката со едноставно натопување и држи крзно додека не се испразни системот За Повеќекратна Употреба не бара полнење Мека, нелизгачка, удобна Четка за Облека за зафат е одлична за кошули, панталони, јакни и повеќе Оксо Добри Костец Четка За Четка За Облека За Миленичиња За Облека За Облека, Бела, Четка за Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата