.

.

Бенафини Круг За Икебана Кензан Држач За Цветна Основа Шилеста Жаба Фиксна Алатка Цветен Аранжман

Бенафини Круг За Икебана Кензан Држач За Цветна Основа Шилеста Жаба Фиксна Алатка Цветен Аранжман

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бенафини Круг За Икебана Кензан Цвет База Носителот Шилеста Жаба Фиксна Алатка Цветни Организира : Карактеристики : *златен игла цвет жаба уредување носителот со висок квалитет.* Безбедност : Вклучува гумена заптивка која се вклопува околу основата за да спречи гребнатини или оштетување на вазна .*Мали аранжмани за вашиот тенџере капак вазна.Спецификации : *Тип : Цветна Жаба*Боја : Како што покажува сликата*Материјал : челична игла*Големина : D34mm,D40mm,D46mm,D50mm, D60mm Package Вклучени : 1 x Holder Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бенафини Круг За Икебана Кензан Цвет База Носителот Шилеста Жаба Фиксна Алатка Цветни Организира : . Производите на бенафини се подложени на ригорозни процеси на избор и производство на материјали за да се обезбеди нивната издржливост, функционалност иesетика. Брз одговор за да обезбедите брзи и точни одговори на вашите грижи и потреби. Обезбедете професионален совет во секое време за да ви помогне да донесете мудра одлука за купување. Без разлика дали станува збор за прашања за употреба на производи, услуги за поправка или процес на враќање, ние сме посветени да ве направиме безгрижни. Нашата цел е да ви обезбедиме беспрекорно искуство за купување, од почеток до крај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата