.

.

Големата Кражба АВТО IV & Епизоди Од Либерти Сити: Комплетното Издание

Големата Кражба АВТО IV & Епизоди Од Либерти Сити: Комплетното Издание

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Што значи американскиот сон денес? За Нико Белиќ свеж од Бродот Од Европа, тоа е надежта дека може да избега од своето минато. За Неговиот братучед, Роман, визијата е дека заедно можат да најдат богатство Во Либерти Сити, порта кон земјата на можностите. Како што се лизгаат во долгови и се вовлекуваат во криминално подземје од низа шастри, крадци и социопати, тие откриваат дека реалноста е многу различна од сонот во град кој обожава пари и статус, и е рај за оние кои ги имаат и жив кошмар за оние кои не. Што значи американскиот сон денес? За Нико Белиќ свеж од Бродот Од Европа, тоа е надежта дека може да избега од своето минато. За Неговиот братучед, Роман, визијата е дека заедно можат да најдат богатство Во Либерти Сити, порта кон земјата на можностите. Како што се лизгаат во долгови и се вовлекуваат во криминално подземје од низа шастри, крадци и социопати, тие откриваат дека реалноста е многу различна од сонот во град кој обожава пари и статус, и е рај за оние кои ги имаат и жив кошмар за оние кои не го прават тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата