.

.

Калсунбаби Мали Деца Момчиња Летна Улична Облека Сет Писмо Маскирна Печатење Кружен Врат Камизола Кратки Панталони

Калсунбаби Мали Деца Момчиња Летна Улична Облека Сет Писмо Маскирна Печатење Кружен Врат Камизола Кратки Панталони

DEN 260.64

Количината на стоката
Това е достапна

Момчиња Писмо Камуфлажа Печати Круг Вратот Камизола+ Кратки Панталони. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Камуфлажно печатење со букви камизола со кружен врат, маскирно печатење шорцеви со висок струк, едноставни и стилски. Погоден за патување, шопинг и други прилики. Водич Големина : . Големина(см)tttttttttt. 80 Ttops Должина : t33 t Bust : t50 Tpants Должина : t22 пресврт : t42 t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t35 t Bust : t53 Tpants Должина : t23, 5 пресврт : t44 t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Tops Должина : t37 t Bust : t56 Tpants Должина : t25 пресврт : t46 t Age : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t37 t Bust : t59 Tpants Должина : t26 пресврт : t48 t Age : t2-3 Години. 120t Tops Должина : t41 t Bust : t62 Tpants Должина : t27 пресврт : t20 t Age : t3-4 Години. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. 80 Ttops Должина : t12, 99 t Bust : t19, 69 Tpants Должина : t8, 66 пресврт : t16, 54 t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 78 t Bust : t20, 87 Tpants Должина : t9, 25 пресврт : t17, 32 t Age : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 57 t Bust : t22. 05 Tpants Должина : t9. 84 пресврт : t18. 11 t Age : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t14, 57 t Bust : t23, 23 Tpants Должина : t10, 24 пресврт : t18, 90 t Age : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t16. 14 t Bust : t24. 41 Tpants Должина : t10. 63 пресврт : t7. 87 таг : t3-4 Години. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Применлив Пол : Момчиња. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Боја : Бела. Содржина На Пакетот : . 1* Камизола+ 1* Панталони. Забелешки : . 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вистинската висина на вашите деца и табелата со големини пред да ја купите. 2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој комплет костум е изработен од висококвалитетна памучна мешавина, што ќе направи вашите деца да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, камуфлажно печатење со букви камизола со кружен врат, маскирно печатење шорцеви со висок струк, кои се убави и модерни. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој комплет за костуми е совршена облека за вашите деца во пролет и лето, како што се патување, шопинг и така натаму. РАЗНОВРСНА : врвовите и панталоните се одделни, врвовите може да се носат одделно со други панталони, а панталоните може да се носат и одделно со други врвови. УБАВ ПОДАРОК : постојат различни големини за да изберете, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата