.

.

Универзална линија за замена на тркалезна линија, 0,065 40 '

Универзална линија за замена на тркалезна линија, 0,065 40 '

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашиот тример во врвна форма со универзалната линија за тримери за замена, 0,065 "x40 '. Правилните алатки ја олеснуваат работата. Се користи за кастрење и трева трева. Се користи за гас или електрични тримери. Лесен за распрскувачки пакет. Наменето за станбена употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата