.

.

Нема граници за лабава тексас шорцеви, големини 30-42

Нема граници за лабава тексас шорцеви, големини 30-42

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова лабаво вклопно тексас кратко без граници ќе биде вашето одење во цела сезона. Оваа класична машка тексас кратки хитови веднаш над коленото и има 5 џебови, вклучувајќи џеб за монети. Со детали за крпеница ANS ANS мало уништување за додаден стил. Спарете ги овие шорцеви со омилената графичка мета или качулка за удобен и современ изглед. Нема граници тексас шорцеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата