.

.

Аризона кардинали Зиперски врзивно средство за прстен, капацитет на листови, 1,625 Метални прстени

Аризона кардинали Зиперски врзивно средство за прстен, капацитет на листови, 1,625 Метални прстени

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот тимски дух и останете организирани со овој NFL Arizona Cardinals Zippered 3 Ring Binder. Со метални прстени од 1,625 инчи, овој врзивно средство има капацитет од 250 листови. Внатре во џебовите помагаат да се содржат лабави предмети и затворањето на поштенски патент одржува сè безбедно. Овој Binder 3 Ring Binder е совршена алатка за организација за училиште, работа, домашна канцеларија и проекти. NFL Arizona Cardinals Zipper 3 Ring Binder 11,25 инчи широк до 12,6 инчи висок за 2 инчи длабоки. Црното платно покритие со црна полиестерска обвивка. Затворање на патент. Еден надворешен џеб и два внатре џебови. Три сребрени метални прстени од 1,625 инчи. 250 лим капацитет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата