.

.

Група AFCM5026Gray Neoprene Custom Fiy Seat Covers за - Honda Odyssey Front Grey

Група AFCM5026Gray Neoprene Custom Fiy Seat Covers за - Honda Odyssey Front Grey

DEN 441.44

Количината на стоката
Това е достапна

Хонда Одисеја е една од најразновидните минибуси таму, што значи дека добиваат многу употреби. Ова бара заштита од квалитет што може да го задржи внатрешноста на вашиот автомобил исто толку добро како и ново. FH Group Custom Fit Car Seat Seat Covers се најдобрата опција за заштита на сите ваши седишта на Хонда Одисеја од што било на дневна основа. Издржливата конструкција е загарантирана за одржување на седиштата на вашите автомобили во совршена состојба, а неопренот отпорен на вода е совршена бариера против секаков вид истури и нечистотија. Знаеме дека безбедноста е еден од вашите врвни приоритети и исто така е и наше. Затоа нашите капаци на седиштата се компатибилни со воздушните перничиња, така што можете целосно да уживате во вашето возење знаејќи дека вие и вашите патници се безбедни. Овој сет, исто така, нуди голема заштита за задните седишта со компатибилни капаци на Сплит-Бенч, така што не мора да се грижите за нередот што ги прават вашите деца во задниот дел. Обвинетите за вклопување на автомобили на FH Group се едни од најдобрите додатоци за Одисеја на Хонда. Вклучува освежувач на воздухот. Број на дел од производителот : AFCM5026 Gray-Front пакет вклучува : 2 наслови на седиштата на предните предни корпи, 2 капаци на потпирачот за глава, 2 капаци за потпирачи за рака. Изградена со повеќе слоеви на неопрена отпорна на вода, густо подлога од 5 мм од пена, еластан што може да се истегне и поддршката што не се лизга, кои обезбедуваат одлична заштита и удобност . компатибилност на воздушната торба што овозможува безбедно воздушно перниче. Ние ги инженериравме нашите капаци на седиштето за прилагодено седиште за да можете лесно да ги ставите и да ги соблечете од седиштата на вашиот миниван без стрес . држачот на ткивата опфаќа кутии за ткиво со големина од 4,75 ”L x 9” w x 2.25 ”d или помали. Димензии на производот : 12 ”w x 10.5” h x 3 ”d; Држач на ткиво : 5,25 ”w x 9” h x 3 ”г. Ткивата не се вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата