.

.

Без граници на решетката на решетката на решетките на решетките на јуниорите

Без граници на решетката на решетката на решетките на решетките на јуниорите

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ставајќи флертни вртења на вашиот обичен стил, без граници на руно го одржува вашиот изглед свеж и стилски. Peek-a-boo решетките на решетките додаваат неочекуван допир што сигурно го сакате. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Дефект : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : Долги со детали за отворена решетка. Ockебови : Ниту. Карактеристики : Висока ребрестиот дно; Мека ткаенина од руно. Врвот на решетките на јуниорите од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата