.

.

Производи за централен дизајн 1 Црно копче за прилагодување на единечна завеса, 120 -170

Производи за централен дизајн 1 Црно копче за прилагодување на единечна завеса, 120 -170

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете суптилен и стилски допир на вашиот третман на прозорецот со сет на завеси со дијаметар од 13/16 " разноврсен и проширен телескопски дизајн за лесно прилагодување на шипката. Изложување на финалето на глобусот на кој било крај, ова парче е сигурно да му дадете привлечна привлечност кон вашиот престој, а по склопувањето, може да поддржува каква било компатибилна завеса. Направено од висококвалитетно челични шипки и финалиња на смола. Совпаѓање на двојната шипка се продава одделно. Вклучува еден 120-170 инчи телескопски челичен пол 4 држачи и 2 финалиња. Конечно мерење : 2-1/2 "W x 3" H x 2-7/8 "D. Проекција : 3,625 инчи. Дијаметар на прачка : 1 инч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата