.

.

Американски Занаети Хајди Размена Матрица Мини Комплет Обрасци

Американски Занаети Хајди Размена Матрица Мини Комплет Обрасци

DEN 159.36

Количината на стоката
Това е достапна

Американски Занаети-Размена На Хајди-Магија Во боја 3х4 Матрици : Обрасци. Направете ги вашите проекти да се истакнат Со Колекцијата Магија Во Боја. Користете со Боја на Хајди сјај или мастила дамки бои итн.СКУ : СДС-МИ01383755 Хајди Своп-Мини Матрица Комплет. Совршен за сите ваши проекти за изработка на хартија и многу повеќе! Овој пакет содржи дванаесет мини матрици од 4х3 инчи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени. СКУ : БМВ28968808.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата