.

.

ЈОСМО УНИЗА МЛАДИ ВОДИОТ ПАТКИ чизми

ЈОСМО УНИЗА МЛАДИ ВОДИОТ ПАТКИ чизми

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие чизми за младински патки на Јосмо Унисекс ќе бидат одличен дополнителен за плакарот на вашите малечки! Без разлика дали тоа е играње на дожд, трчајќи наоколу во снег, или игра на игралиште на студен ден, овие чизми за патки ќе бидат нивни нови одење! Достапно во 3 одлични бои! Затворање на чипка. Синтетички горен. Тркалезна пети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата