.

.

Џулеп Перница Тен Голи 0. оз

Џулеп Перница Тен Голи 0. оз

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Перфектор за кожа со повеќе задачи кој крие, коригира, осветлува, замаглува и осветлува. Формулата за градење со средна до целосна покриеност има природна, деми-мат завршница и удобниот апликатор за врвот на перницата овозможува лесна и прецизна апликација. Користете го за да забележите точни и скриени или насекаде како основа. Сенка : Голи перфектор на кожата со повеќе задачи. Крие, коригира, осветлува, замаглува и осветлува. Формулата за градење средна до целосна покриеност има природна, деми-мат завршница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата