.

.

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Модни Секојдневни Слатки Кошули Со Графички Туники Лабави Дуксери Со Џеб

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Модни Секојдневни Слатки Кошули Со Графички Туники Лабави Дуксери Со Џеб

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Моден Божиќен Принт Со Качулка Долги Ракави Џебови Врвна Блузакарактеристики : дизајнот е лабав и удобен, а ткаенината дише. Симпатичен И смешен Божиќен принт за подарок на вашите пријатели. Спарете го со фармерки и носете го сам или со јакна. Може да се носи за секојдневно носење, забави и канцеларија. Можете да ја изберете големината што ви одговара, доколку сакате полабав ефект, се препорачува да купите големина нагоре.Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, зимска aut сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка. Водич за големина : Големината работи мала, треба 1 големина нагоре. Оваа симпатична кошула со долги ракави за жени можете да ја спарите со разновидни фармерки, тексас копнежи, здолништа, џегинг, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. Прилика : овие блузи за жени се претпочитаат за дома ,одмор, дневно, училиште, дневна, работа, датум, секојдневен, излети, канцеларија, за сите прилики. женски обичен дуксер со долги ракави еднобојна кошула меки лесни лабави врвови. Чувствувајте дишење, лесен, пријателски за кожата, удобен за носење цел ден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата