.

.

Syncho MX- Бејзбол чевли-мајки

Syncho MX- Бејзбол чевли-мајки

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кога станува збор за пронаоѓање на вистинскиот пар атлетски чевли, едноставно не можете да го победите квалитетот дизајн. Иако може да има многу различни типови чевли од кои може да се изберат, одличен пар чевли за трчање е специјално дизајниран за токму тоа; трчање. Дизајнот е како чевлите во Мизуно се разликуваат над останатите. Synchro MX чевлите се прецизно направени со ова на ум, во кој има рачно изработен единствен способен без напор да ја обезбеди потребната влечење за да ве однесе напред со целосна брзина, истовремено и ја снабдувате флексибилноста за да ви овозможи да се движите природно. Исто така, конструирана со мрежна ткаенина, способна да апсорбира каква било вишок влага, додека создава атмосфера со лесна тежина, дише за нозете. Фузијата на формата и функцијата во Синхро MX ги прави најдобри атлетски чевли за оние што сакаат да го ослободат својот природен потенцијал. Моден тренд : Бејзбол со високи глуждови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата