.

.

Елос Женски Пуловер Кабелски Џемпер Туника Пуловер

Елос Женски Пуловер Кабелски Џемпер Туника Пуловер

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Елос Женски Пуловер Кабел Џемпер Туника Пуловер.Додадете ја оваа опуштена туника за џемпер во вашата зимска плетена колекција. Изработено во класичен плетен кабел, лажното деколте му дава модерен шмек додека долгите ракави ве одржуваат толку пријатни. Носете ја вашата со фармерки или кожени дно. Опуштено, директно силуетриббед дното хем34 " од високата точка на рамото, хитови на Средината на Бутот акрилик/Волна/Алпака машина миење ладно, увезени. За брендот : Елос верува во модерно и без напор облекување за облека со плус големина за жени. Нашата облека е за секој дел од вашиот живот, дозволувајќи ви да бидете вие. Дизајнирано Во Шведска, секое парче го одразува скандинавскиот начин на живот и designетскиот дизајн. Со едноставност и љубов кон деталите, нудиме разноврсна и во тренд облека во плус големини. Опуштена, права силуета. Ребрести дното полите. 34" од висока точка на рамото, удира во средината на бутот. Акрилик/волна/алпака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата