.

.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2003-Субару Форестер

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2003-Субару Форестер

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Фарови Со Сертифициран Стандарден Возач За Замена На КАПА, До Датумот на Производство 03/2004. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2003-2004 Субару Форестер. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2003-2004 Субару Шумар до Датумот На Производство 03/2004, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2003-2004 СУБАРУ ФОРЕСТЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата