.

.

Свети Хенри Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Свети Хенри Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Свети Хенри мама го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка ја испечати Свети Хенри Мама преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата