.

.

Без граници сите родови џемпери на екипажот, машка големина XS-3XL

Без граници сите родови џемпери на екипажот, машка големина XS-3XL

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска џемпер без граници. Одликувајќи се со преголема ткаенина со преголема фит и минерална ткаенина, оваа мека и опуштена пуловер лесно се спарува со фармерките, џогерите и шорцевите за стил подготвен за викенд или стил на дневна работа. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на тежок миење; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Колче за екипаж на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата